Mona Collections

Výroba oděvů pro běžnou a městskou módu.

Spojením letité praxe v oboru a mladistvou kreativitou vám nabízíme kvalitní oděvy z Českého ráje pro maximální spokojenost našich zákazníků.

Naše filozofie

UDRŽITELNÁ MÓDA

Přemýšlíte při nakupování o tom, kde vaše nejnovější úlovky vznikly? Kdo nasbíral bavlnu, kdo oblečení ušil a jaké chemikálie se při tom použili? Nakupujete každý měsíc novou várku "fast fashion" rychlého módního občerstvení. Nosíte oblečení, které vám nesedí a je z nekvalitních, materiálů. Nic se neopravuje a nepřešívá. Nenosíte oblečení, kterého byste si vážili a starali se o něj, nosíte prostě jen nějaké hadry.

Nepodporujte "fast fashion" řetězce, které produkují oblečení jako fastfood. Modely z těchto řetězců jsou záměrně konstruovány na krátkou životnost.

Udržitelná móda je móda vyrobená z materiálů šetrných k přírodě a etickým způsobem. To znamená, že ti, kteří se na výrobě podíleli, dostali spravedlivě zaplaceno a pracují s láskou k řemeslu. Ruku v ruce s tím musí jít vyšší kvalita, odolnost a životnost produktů. Čili móda, jak jsme ji znali před více než třiceti lety, míněno nikoli stylově, ale hodnotově. ❤️