Často kladené otázky

Šijete na míru?

Pokud máte v objednávce šaty, můžete si zvolit velikost ATYP a na stránce produktu nám vyplnit a zaslat kombinované velikosti. Je to vhodné především pro ženy, které mají o velikost vetší boky oproti pasu apod.
Nicméně klasické šití na míru v nabídce nemáme. Pokud ale máte jakékoliv požadavky nebo se chcete domluvit na úpravě produktu, neváhejte nás kontaktovat pomocí emailu. Jen musíte počítat s tím, že takto přizpůsobený střih pak již nelze vrátit.

Za jak dlouho mi objednávka dorazí?

Většinu objednávek šijeme až po vašem objednání. O balení a rozesílání se také staráme sami, a když vypustíme do světa nové kousky, je to většinou fofr a máme ruce plné práce. I proto se může stát, že z naší dílny balíček vyrazí na cestu po 2–3 pracovních dnech. Když k tomu připočteme dobu, kdy balíček putuje k vašim rukám, rázem jsme na 5 dnech.

Je možné si oblečení někde vyzkoušet?

Zatím nemáme kamennou prodejnu, ale pokud se nacházíte nedaleko naší výrobny ve Žďáře, můžete zavolat a domluvíme se na vaší návštěvě, kde si můžete prohlédnout nebo vyzkoušet některé kousky, které budeme mít našité - rádi vás uvidíme.

Je možné si objednávku vyzvednout ve vaší dílně?

Ano. U objednávky máte možnost volby: vyzvednutí na výrobně.

Jak často přidáváte nové produkty?

Je to různé, záleží, jak rychle najdeme tu správnou látku, vyladíme střih apod. Něco máme ušito hned, nad něčím strávíme dny i týdny. E-shop se snažíme obohatit o novinky alespoň jednou do měsíce. Pokud nás budete sledovat na Facebooku a Instagramu, neuteče vám ani nitka.

V nabídce chybí má velikost. Bude ještě?

Pokud nám dochází látka, je možné, že si už ušijeme nejvíc prodávané velikosti a po vyprodání produkt stáhneme z e-shopu. Dejte nám ale určitě vědět, o jaký produkt máte zájem a my se to pokusíme zohlednit při tvorbě nové kolekce a doskladňování určitých materiálů.

Líbí se mi kousek oblečení, který je aktuálně vyprodaný. Bude ještě?

Zde je situace stejná jako u vyprodaných velikostí.
Některé kousky došíváme, pokud je o ně velký zájem. U některých to není možné, protože jsme limitovaní množstvím látky. Dejte nám určitě vědět, o co máte zájem, a my se pokusíme to zohlednit a pracovat s tím i při tvorbě nové kolekce.

Pokud jste nenašli odpověď na vaší otázku, neváhejte nás kontaktovat.

Připojte se do naší komunity

#MONACOLLECTIONS.CZ